Vytvořme Vaše vzpomínky

Chci přirozeně dokumentovat život takový, jaký je, vytvářet vizuální dědictví a nadčasové vzpomínky pro budoucí generace. Mým hlavním cílem je zachytit Váš příběh kreativně tak, aby každý jeden malý okamžik, polibek, úsměv, obětí, slza štěstí, dohromady vytvořil jedinečnou kolekci fotografií, ke kterým se rádi budete vracet i se svými vnoučaty.

Průvodce

Vaší investicí

Svatební balíčky

Rodinná a portrétní

fotografie

Komerční fotografie

Potřebujete vyfotit firemní akci, meeting, večírek? Byznys portréty Vašich zaměstnanců?

Pronajímáte nebo prodáváte nemovitost a chcete zvýšit prodejní cenu kvalitními fotografiemi a dokonalým homestagingem?

Máte e-shop a potřebujete nafotit fashion nebo lifestyle fotografie? Jsem tu pro Vás.

Zachyťte neopakovatelné okamžiky roztomilých úsměvů, prvních krůčků a dětské hravosti. Vytvořte jedinečnou kolekci fotografií vašich dětí, rodiny, přátel i zvířecích miláčků. Chci pro Vás vytvořit fotografie plné rodinné pohody a lásky , dětského smíchu, hravosti a bezprostřednodsti  čistým, jednoduchým a originálním způsobem bez kýčovitého přikrášlování.

Ke každé svatbě přistupuji individuálně a nabídku přizpůsobuji harmonogramu Vašeho svatebního dne. Neřeším co zrovna frčí na sociálních sítích, chci pro Vás vytvořit nadčasové fotografie plné života.

Vašeho života

cena od:

cena od:

cena od:

5000 czk

3500 czk

8 000 czk

kompletní ceník

kontaktujte mě

Kontaktujte mě

a co dál

Jak to probíhá

04

03

02

01

Užijte si Váš den a těšte se na fotky

Dohodli jsme detaily

a nyní jsem jen Váš

Domluvme si hovor nebo schůzku

Vyplňte formulář a napište více informací

Nejzábavnější část celého procesu.

Užijte si focení a těšte se na výsledné fotografie

Podali jsme si ruce a začali plánovat. Jsem Vám k dispozici pro jakékoli konzultace a doporučení.

rád bych vás poznal dříve, než se společně pustíme do focení.

Napište mi svá přání a očekávání a já se postarám aby se vyplnila.

PojĎME DO TOHO

Milá slova :

svatební foto Jevany, jevanský rybník
svatebni foto horiciho ohniveho srdce uprostred nevesta a zenich farma michael
zenich s nejlepsimi kamosi

Tomáše zkrátka chcete mít na svatbě. Krásné fotky mluví samy za sebe. Co ale na fotkách neuvidíte, i když to stejně jako my jistě oceníte, je vždy milý a příjemný fotograf, který chodí včas, vše si předem zjistí a na všem se s vámi dohodne, ale je i flexibilní a navíc hrozně rychlý. Chvílemi je prakticky neviditelný, ani o něm nevíte, ale když je potřeba, řekne, co a jak, aby fotky vypadaly dobře. Manžel se nerad fotí a přesto máme ze svatby luxusní fotky. Na závěr pár komentářů od našich svatebních hostů: 1. Vy už máte fotky? 2. Krásné romantické fotky a super momentky! 3. Ten fotograf byl sympaťák, on se pořád za tím objektivem usmíval! Co víc si můžete přát.

We had the best experience with Tomas. Tomas worked really hard all day on our Wedding Day and he didn’t lose the enthusiasm, even after 12 hours in the heat! My husband and I would definitely be happy to recommend him to other people. His work is high quality, he very well pictured all our special Day and like that made for us unforgettable memories we can share with our family and kids in the future.

Toma jsem poznal v den své svatby. Od první minuty na mě působil dost sympaticky a hlavně profesionálně. To co se po celou dobu dělo jen mé pocity umocňovalo. Neskutečně vnímavý, rychlý, zkušený, taktní, ochotný. Věděl přesně, co kdy a kde dělat a dokázal to krásně zkorigovat s programem. O výsledných fotkách ani nemluvě - krása střídá nádheru. Smekám před jeho umem a pokud někdy budu chtít další profi fotky - Tomáš je jasná volba!

— Annie

— Michal

— Míša