nevesta a druzicky pripravy

často kladené otázky

Proč bych měl být vaším svatebním fotografem? Protože se o Vás postarám, jako byste byli moje rodina. Pomohu vám vytvořit harmonogram, který umožní, aby Váš den byl Vaším DNEM! přesně tak, jak chcete. Protože tu pro Vás budu s více než desetiletím zkušeností (a to je hodně svateb!). Protože svatby mohou být stresující a náročné, já budu celou dobu S vámi – slibuji.

Budu ten, kdo Vám pomůže vyřešit problém, ten kdo se za Vás bude rvát, abyste si mohli udělat fotku třeba na lustru:-), budu vaším obhájcem. Pomohu Vám zajistit, aby Váš den byl přesně takový, jaký chcete, zachycený tak krásně, jak si zasloužíte. Budu Vašima očima, abyste se mohli soustředit na úžasné setkání s rodinou a přáteli, které máte na světě nejraději, a věřit, že Vaše fotografie je v mimořádně zručných rukou.I když prší, sněží, stmívá-li se brzy, pokud je vaše místo nečekaně zakryté lešením, pokud se vlasy a make-up zpozdí, pokud uvízneme v provozu – můžete mi věřit, Vaše snímky budou stále úžasné. Mým úkolem je nafotit pro vás skvělé fotografie, to ano, ale také pomoci Vám zbavit se veškerého stresu z Vašeho svatebního dne, abyste si jej mohli naplno užít!

FAQ - často kladené otázky

Předsvatební focení

Cestovné

Předsvatební focení je ideální, abychom se vzájemně více poznali. Uděláme si procházku parkem, městem, lesem, kam budete chtít v délce cca 60-90 minut, během kterých Vám vytvořím nejen krásné romantické fotografie, ale také poznám Váš ,,jazyk těla,,. Jak se smějete upřímně, co se Vám líbí a co ne, z jaké strany Vám to sluší víc, atd... Pokud budete chtít předsvatební focení mimo Prahu a nejbližší okolí platí cestovné dle ceníku.

V každém balíčku je vždy zahrnuto cestovné na svatební místo a zpět, například 150km. To znamená, že pokud se Vaše destinace nachází v rádiusu do 150km od Prahy (tam i zpět tedy 300km), neplatíte žádné cestovné navíc. V případě, že je dále, platíte za každý ujetý km nad radius 150km. Příklad: Svatbu máte v Brně. To je 220km od Prahy.

(220-150)x2=140km x 5kč/km . doplatek bude 700kč.

Jak probíhá rezervace termínu?

Předsvatební schůzka

Vyplňte kontaktní formulář, já se Vám co nejdříve ozvu, maximálně do 48h, pokud jste nedostali odpověď, prohlédněte spam. Domluvíme podrobnosti a pro závaznou rezervaci termínu složíte rezervační poplatek 5000 kč, který se ve finálním vyúčtování odečte od celkové ceny. Není nutné volit konkrétní balíček hned, můžete ho zvolit v okamžiku, kdy máte jasný harmonogram svatebního dne. Můžete též měnit balíček směrem nahoru i dolů když se něco změní.

Jedna z věcí, kterou bych opravdu nerad vynechal. Je možné se potkat osobně či on-line. Poznáme se, řekneme si vzájemně naše představy a podmínky, zjistíme zda jsme zkrátka naladěni na stejnou vlnu. Určitě byste nechtěli, aby Vám svatbu fotil člověk, který je Vám nesympatický, i kdyby dělal nejkrásnější fotografie na světě.

Vše co potřebujete vědět

FOTOGRAFIE

Ze všech fotografií, které na svatbě vyfotím, vyberu ty nejlepší, pro vytvoření jedinečného příběhu Vašeho svatebního dne. Orientační počet fotografií v jednotlivých balíčcích vychází z mých mnohaletých zkušeností. Při výsledné selekci na počet fotografií nehledím, upravím pro Vás všechny důležité momenty. Čím více se toho děje, tím více fotografií dostanete.

Každá fotografie prochází ruční úpravou. Portrétní fotografie novomanželů upravuji editoriálově, tedy včetně ruční retuše pleti, případných vrásek, atd...

Druhý den, maximálně do 48h dostanete několik desítek upravených fotografií pro sdílení na soc. sítích a s Vašimi přáteli. Fotografie budou ve Vaší soukromé klientské galerii chráněné heslem. Z galerie si můžete fotografie stáhnout jako .zip soubor a uložit v rozlišení pro web(1500px) a také pro tisk (maximální kvalita). Galerie je on-line minimálně 12 měsíců a garantuji zálohování vašich fotografií po dobu minimálně 5 let, přesto důrazně doporučuji zálohovat si fotografie do cloudového úložiště typu google drive, onedrive, dropbox,...

Exkluzivní Svatební Album

Od začátku jsem pro Vás hledal svatební alba, která by dokonale prezentovala příběh Vašeho svatebního dne a nechala vyniknout jedinečné fotografie. Věřím, že Vaše svatební fotografie by měly být vytištěny pouze na ty nejkvalitnější materiály a vystaveny bez kompromisů. Ručně vyráběné výrobky s odborným řemeslným zpracováním, které obstojí ve zkoušce času. Ať už hledáte cenově dostupnou fotoknihu, designové italské svatební album nebo tradiční album v luxusní kůži, vytvořím pro Vás na míru šité vysněné svatební album navržené ve spolupráci s Vámi.

cena od 4000kč