Svatba na Louce | Zuzka a Michal

svatba na louce prvni novomanzelsky polibek polibek

Zuzka a Michal - Svatba na Louce

Svatba na louce je něco co si Zuzka moc přála. Zuzka je hodně eko smýšlející člověk, je známá pro své projekty ZaZa bottles a moje Česko - krásné korkové mapy na zeď. Dokonce i její svatební šaty byly z takzvaně upcyklovaného materiálu a i když jsem jen laik, tak na fotkách není poznat rozdíl oproti šatům z půjčovny. Zuzka je jedna ze Slapyc, o kterých jsem psal zde, parta nejlepších kamáradek, které jsem potkal při focení benefičního kalendáře pro nadaci Tanec a handicap .

Michala jsem viděl až v den svatby na louce a je to skvělej zábavnej týpek. Proč? Zuzka totiž vyměnila klasické předsvatební focení za vytvoření glamour fotek pro Michala. I když jsem Michala hodně přemlouval, cenzuru jak z facebooku nabízel, chce si je nechat jen pro sebe a já chápu proč. Má navíc můj obrovský respekt, protože souhlasil s tím, že jako svatební cestu se Zuzkou projedou Japonskona kolech. Jak si slíbili tak udělali a koho by to zajímalo, můžete si o tom přečíst u Zuzky na blogu. Zuzka mu na oplátku předvedla spolu se slapycema jedinečnej sexy tanec jako večerní překvápko.

Ještě musím napsat pár slov o obřadu. Počasí vyšlo dokonale, na obloze krásné bílé mraky a během obřadu slunce zašlo za jeden z nich a světlo bylo naprosto dokonalé.Prostě dokonalá podmínka pro Svatbu v přírodě. Zuzka s Michalem si udělali obřad podle sebe a nejkrásnější část jejich svatby na louce, kdy si vzájemně říkali sliby rozplakala nejednoho hosta. Přiznám se, že i mě slza skápla do hledáčku. Při jejich slibech jsem si uvědomil jak moc se ti dva opravdu milují.


Vizáž : Irena Stromská

Vlasy : Simeona Lanta

Svatební šaty : Togetherstudio

Svatby

Svatba zámeček Klokočov | Verča a Roman

Svatby

Svatba Statek u Prahy | Martina a Vojta

Svatby

Svatba na Louce | Zuzka a Michal

1 2 3 5
Next Page