Svatba Statek u Prahy | Martina a Vojta

svatebni foto statek u prahy novomanzele

Martina a Vojta - svatba Statek u Prahy

Po roce jsem se opět vrátil na Statek u Prahy, tentokrát se vdávala moje kamarádka Marťa, jedna ze Slapyc. Kdo nebo co jsou Slapyce? Parta nejlepších kamarádek, které jsem poprvé poznal při focení kalendáře pro jejich charitativní projekt Tanec a handicap . Jako první se vdala Zuzka, která měla úžasnou svatbu na louce.

Marťa s Vojtou si vybrali Statek u Prahy. Místo, které leží v podstatě na okraji Prahy v obci Škvorec. Dorazil jsem hodně brzo ráno, abych stihl nafotit krásné a jedinečné momenty z příprav. Věděl jsem, že tahle svatba bude plná emocí, ale upřímně musím říct, že až tak moc jsem to nečekal. Měl jsem někdy i dost štěstí, být ve správný čas na správném místě a podařilo se mi vyfotit opravdu krásné intimní okamžiky. Štěstí nás neopustilo ani večer, při focení novomanželských portrétů a nakonec na nás vykouklo i sluníčko. Na samotném statku se dá fotit jen omezeně, ale tady si můžete přečíst kde v okolí se dají udělat nádherné fotky.

Variant na Dirty dancing tanec, jsem viděl už spoustu, ovšem to co předvedla Marťa s Vojtou bylo z jiné planety. Myslím, že Patrick Swayze by se sebral a raději zůstal s Baby v koutě, pokud by před ním tančili tihle dva. Závěrečné prskavkové překvápko od Slapyc uzavřelo tento jedinečný svatební den na Statek u Prahy.

Video: Jakub Tichý

DJ:

Svatby

Svatba zámeček Klokočov | Verča a Roman

Svatby

Svatba Statek u Prahy | Martina a Vojta

Svatby

Svatba na Louce | Zuzka a Michal

1 2 3 5
Next Page